Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin stigao i do 11 pobjede u prvenstvu, pobijedili Šibenik 91 3:0

| 2.2.2019. u 18:24h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Kitro Varaždina su već i teoretski osigurali najmanje treće mjesto koje vodi u Superligu iduće sezone, ali i dalje ne popuštaju u pobjeđivanju te su danas na gostovanju 15. kola Prve lige kod Šibenika 91 još jednom upisali uvjerljivu 3:0 pobjedu.

Prva dva seta su glatko osvojili 25:13 i 25:18, dok je treći set išao sve do 30 poena, ali i taj set su osvojili s 30:28 te po treći puta ove sezone svladali ekipu iz Šibenika, drugi puta na gostujućem terenu u Baldekinu.

Ovo je 11 pobjeda sezone za varaždinski sastav koji je vodeći na tablici sa samo jednim porazom nakon što su odradili tri četvrtine prvenstva, a u idućem 16. kolu idu na gostovanje kod Croatije u Zagreb.

Sutra u 14 sati i 30 minuta, seniorke Kitro Varaždina će igrati susret 12. kola na gostovanju kod Medveščaka u potrazi za devetom pobjedom sezone te treće mjesto na tablici Prve B lige.