Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin slavio kod Siska 3:0, ostvarena sedma pobjeda sezone

VV | 24.1.2021. u 18:33h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je danas odigrao utakmicu Superlige protiv Siska na gostovanju i upisao još jednu uvjerljivu pobjedu nakon uvjerljive pobjede na domaćem terenu protiv Zadra. Kao i Zadar, Sisak je izgubio protiv varaždinske momčadi s 3:0.

Prvi set je bio jedini kojeg su odbojkaši Kitro Varaždina odigrali slabo te su u jednom trenutku gubili sa 16:9, ali su ipak na kraju slavili s 25:23, dok su preostala dva seta slavili s uvjerljivih 25:15 i 25:16, završivši susret za svega 69. minuta.

U 11 odigranih kola, do sada su ostvarili sedam pobjeda i četiri poraza. Idućim kolom kreće serija teških susreta za varaždinski sastav. Prvo odlaze na gostovanje kod Splita u sklopu 13. kola, a nakon toga slijede susreti s Ribolom Kaštelom i vodećom Mursom.