Kitro Varaždin izgubio u Splitu u tri seta, prezimit će na petom mjestu Superlige Foto: Martin Novosel

| 18.12.2021. u 18:18h | Objavljeno u Sport

Split je ipak bio prejak i danas je u 11. kolu Superlige protiv varaždinskog sastava Kitro Varaždina slavio s uvjerljivih 3:0.

Utakmica je završena za 69 minuta, a najveći otpor rezultatski je Kitro Varaždin pružio u prvom setu u kojem su izgubili s 25:21, dok su preostala dva seta izgubili s 25:17 i 25:16.

Ovim porazom, Kitro Varaždin je zamijenio mjesta sa Splitom. Varaždinski sastav je bio četvrti uoči ovog ogleda, a sada su peti, dok je Split sada četvrti. Varaždinska momčad je 2021. godinu završila sa sedam pobjeda i četiri poraza.

Prvenstvo se nastavlja tek iduće godine, susretom 12. kola kada će Kitro Varaždin gostovati kod Gorice 22./23 siječnja, ali prije toga varaždinski sastav treba odigrati četvrtfinalni susret protiv Splita 13. siječnja na domaćem terenu u Areni Varaždin.