Centrometal je bio bolji od varaždinskoga sastava 3:2 (25:20,22:25,25:22,27:29,15:12) Foto: Krešimir Đurić

Kitro Varaždin izgubio susret Kupa protiv Centrometala u petom setu

| 26.10.2016. u 21:04h | Objavljeno u Sport

Odbojkaši Kitro Varaždina nisu uspjeli pobijediti momčad Centrometala u utakmici osmine finala Kupa Hrvatske. Pred domaćim gledateljima u Gradskoj sportskoj dvorani na Dravi izgubili su rezultatom 3:2.

Susret je u svih pet setova bio poprilično izjednačen. Varaždinski sastav je izgubio prvi set 25:20, drugi set su osvojili 25:22, treći su izgubili 25:22, dobili su najuzbudljiviji četvrti set koji je završio u korist varaždisnkih odbojkaša 29:27, ali su na kraju izgubili odlučujući peti set rezultatom 15:12.

U nedjelju 30. listopada u 12 sati, odbojkaše Kitro Varaždina očekuje susret trećeg kola Prve odbojkaške lige na domaćem terenu protiv OK Trnja.