Kitro Varaždin Foto: Krešimir Đurić

Kitro Varaždin izborio gustu i važnu pobjedu protiv Centrometala

| 16.12.2017. u 22:11h | Objavljeno u Sport

Iako ovo nije bila jesen kakvu su priželjkivali u svom povratku u Superligu, Kitro Varaždin je završio 2017. godinu s domaćom pobjedom protiv Centrometala iz susjednog Nedelišća rezultatom 3:2, druga ukupno pobjeda u sezoni i važna pobjeda u borbi za opstanak. Ovo je ujedno i prva pobjeda za novog trenera Toma Pauna koji je u prošlom kolu preuzeo momčad.

Varaždinska momčad se u prva dva seta mučila s tehničkim pogreškama te je brzo izgubila oba seta 25:17 i 25:19. U trećem setu su pokazali puno bolju igru i zasluženo ga uzeli 25:20, a u četvrtom su se izvukli iz izgubljene situacije te slavili 26:24, a peti je završio 15:11 u korist domaćeg sastava.

Sada slijedi zimska pauza za odbojkaše Kitro Varaždina, a prvenstvo će se nastaviti 21. siječnja gostovanjem kod Murse u Osijeku.