Pobjeda u četiri seta 3:1 (25:16,25:17,22:25,25:19) Foto: Krešimir Đurić

Kitro Varaždin do treće pobjede zaredom na domaćem terenu

| 5.11.2016. u 19:38h | Objavljeno u Sport

Početak prvenstva u Prvoj ligi donijela su tri domaća susreta zaredom za Kitro Varaždin te su se priželjkivale tri pobjede što su današnjom pobjedom 3:1 protiv momčadi Zadra i ostvarili.

Mogli su odbojkaši Kitro Varaždina i uvjreljivije dobiti sastav Zadra s obzirom da su nakon prva dva seta imali su vodstvo od 2:0, a dobili su ih rezultatom 25:16 i 25:17. U trećem su setu kod rezultata 20:17 bili samo pet poena udaljeni od pobjede, ali Zadar tada radi seriju od četiri poena zaredom te na kraju osvajaju treći set rezultatom 25:22. U četvrtom setu se stvari vraćaju na svoje mjesto i varaždinski sastav to osvaja rezultatom 25:19.

Sljedeći protivnik Kitro Varaždina bit će OK Medicinar, trenutno vodeća momčad Prve lige, a to će ujedno biti i prvo gostovanje za varaždinski sastav ove sezone.