Kitro Varaždin do druge pobjede u tri dana, ovaj puta svladao Siska Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin do druge pobjede u tri dana, ovaj puta svladao Siska

| 2.12.2022. u 22:22h | Objavljeno u Sport

Nakon što su u srijedu također na domaćem terenu svladali Medicinara Trnje sa 3:1, isto su učinili i Sisku, svladavši ga sa 3:1 nakon 104 minute igre.

Prvi set osvojili su sa 25:20, drugi sa 25:18, treći su izgubili sa uskih 25:23, dok su četvrti set osvojili s najvećom prednosti 25:17.

Nakon devet odigranih kola u Superligi, Kitro Varaždin je trenutno trećeplasirani sa šest pobjeda i tri poraza, ali će se vjerojatno vratiti na peto mjesto kada sutra svoje susrete odigraju i Centrometal i Ribola Kaštela.

Kitro Varaždin sada očekuje susret u četvrtfinalu Kupa gdje će gostovati kod Rijeke. Utakmica će se odigrati u utorak, 6. prosinca u 18:30 sati.