Kitro Varaždin bio nadomak petog seta protiv nepobjedive Murse, na kraju poraženi sa 3:1

| 4.3.2023. u 08:43h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin je jučer u maloj dvorani Arene Varaždin odigrao susret 18. kola Superlige protiv vodeće Murse koja je ostala neporažena i nakon 18. kola, pobijedivši varaždinskog domaćina sa 3:1.

Kitro Varaždin je iznenadio Mursu na početku susreta osvojivši prvi set sa 25:19, ali je Mursa u sljedeća dva seta relativno lako preokrenula susret osvojivši ih sa 25:10 i 25:18, u četvrtom setu se vodila izjednačena borba, Kitro je bio blizu toga da izbori peti set, ali je Mursa ipak na kraju slavila i u četvrtom setu sa 26:24.

Kitro je i dalje petoplasirana momčad lige sa 11 pobjeda i sedam poraza, ali izgleda da je utrka za četvrto mjesto i teoretski službeno gotova te će svoje mjesto ove godine na plaoffu izboriti Centrometal.

Kitro Varaždin sljedeći tjedan putuje na gostovanje kod Medicinara Trnje u sklopu 19. kola Superlige.