Osvajali medalje u konkurenciji od 297 plivača i plivačica Foto: PK Varaždin

Karlo Hajdinjak iz PK Varaždin osvojio 10 medalja na Regionalnom PH-u

| 4.7.2016. u 09:11h | Objavljeno u Sport

U organizaciji Plivačkog kluba Sisak Janaf, održano je Regionalno prvenstvo Hrvatske (regija 4) u Sisku. Sudjelovalo je 14 klubova sa ukupno 297 plivačica i plivačaPlivački klub Varaždin predstavljale su Anamaria Cmrečak, Simona Crnčić, Tamara Flegar, Ivona Jurković te Patricija i Petra Švetak te Karlo Hajdinjak, Jakov Igrec, Lovro Pintarić i Karlo Rosenthal.

Karlo Hajdinjak je osvojio prva mjesta na 100 m prsno, 200 m mješovito i 200 m prsno u kategoriji kadeta, treća mjesta na 100 m prsno, 200 m mješovito i 200 m prsno u kategoriji mlađih juniora, treća mjesta na 200 m mješovito i 200 m prsno u kategoriji juniora te treće mjesto na 100 m slobodno u kategoriji kadeta.

Petra Švetak je osvojila druga mjesta na 50 m prsno, 100 m prsno i 100 m delfin, te treća mjesta na 50 m delfin i 400 m slobodno u kategoriji mlađih kadetkinjaJakov Igrec je osvojio treća mjesta na 200 m mješovito i 200 m delfin, dok je ostvario norme na 100 m delfin i 400 m slobodno u kategoriji kadeta.

U štafeti 4x200 m slobodno u kategoriji kadeta, Jakov Igrec, Karlo Rosenthal, Lovro Pintarić, Karlo Hajdinjak su osvojili broncu. Blizu medalja sa četvrtim mjestima su bili još Anamaria Cmrečak na 100 m prsno i 200 m prsno, Jakov Igrec na 200 m slobodno te Ivona Jurković na 100 m leđno.