Kajakaši Varteksa nastupili na utrci Europskog kupa u austrijskom Flattachu Foto: KKK Varteks

Kajakaši Varteksa nastupili na utrci Europskog kupa u austrijskom Flattachu

Varaždinske vijesti | 30.6.2019. u 08:38h | Objavljeno u Sport

Članovi Kajak kanu kluba VarteksRoko Bengeri, David Šestak, Alen Ozimec i Jan Petrić, nastupili su na utrci Europskog kupa u slalomu za mlađe dobne kategorije, održanoj na rijeci Moll u mjestu Flattach u Austriji. U konkurenciji više od 250 natjecatelja iz 16 zemalja održane su dvije utrke.

Na prvoj utrci junior Roko Bengeri u disciplini kanu jednosjed (C-1) osvojio je 12. mjesto, a u disciplini kajak jednosjed (K-1) bio je deveti. Od kadeta, David Šestak u disciplini K-1 plasirao se na 40. mjesto, Alen Ozimec bio je 54., a Jan Petrić zauzeo je 56. mjesto.

Na drugoj utrci Roko Bengeri je u disciplini C-1 zauzeo 3. mjesto, a u K-1 bio je deveti. Kadet David Šestaku disciplini K-1 plasirao se na 32. mjesto, Alen Ozimec bio je 54., dok je Jan Petrić završio na 55. mjestu.