Kadetkinje ŽOK Ivanec osvojile naslov prvakinja Varaždinske županije

| 28.4.2022. u 16:33h | Objavljeno u Sport

Ženska kadetska ekipa ŽOK Ivanec, godište 2005. pobijedila je u finalu ekipu OK Kitro Varaždin sa 3:2 u setovima u finalnoj utakmici Varaždinske županije i tako osvojile naslov prvakinja Varaždinske županije osvojila po prvi puta u povijesti Kluba.

Rezultat po setovima  bio je 25:23,18:25,17:25,25:21,15:7. Utakmica je odigrana u gradskoj sportskoj dvorani uz Dravu ,gdje je ekipa ŽOK Ivanec primila pehar za 1. mjesto, dok su sve igračice primile zlatnu medalju .

Ekipa OK Kitro Varaždin primila je također pehar i srebrne medalje. Prvoplasirana ekipa ŽOK Ivanec plasirala se na prvenstvo Regije .