Juniorska reprezentacija sa četiri Dabra 4. na Europskom prvenstvu Foto: HRS

Juniorska reprezentacija sa četiri Dabra 4. na Europskom prvenstvu

| 7.8.2016. u 18:59h | Objavljeno u Sport

Hrvatska juniorska rukometna reprezentacija, u čijem sastavu su bila i četiri igrača GRK Varaždina 1930, Matija Špikić, Marin Šipić, Bruno Vili Zobec i Andrej Obranović, zauzela je četvrto mjesto na Europskom prvenstvu u Danskoj.

U borbi za brončano odličje danas su igrali s jakom Francuskom, koja je od prve minute nametnula svoj ritam utakmice i do kraja držala prednost te na kraju slavila rezultatom 35:30, poluvrijeme 18:12. U današnjem susretu za broncu Šipić je postigao tri gola, dok se Zobec i Obranović nisu upisivali među strijelce.

HRVATSKA – FRANCUSKA 30:35 (12:18)

HRVATSKA: Car, Špikić; Perić 4, Glavaš, Zobec, Mandić 3, Markušić 2, Jelinić, Severec, Šipić 3, Obranović, Babić 6, Vrdoljak, Medić 6, Manci Mičević 5
Izbornik: Hrvoje Horvat

FRANCUSKA:Harbaoui, Lagarde, Macquais 5, Billant 6, Ferrandier, Maguy, N'Goma 2, Bonneau, Pelayo, Kamptchop 4, Nyembo, Minne 4, Pechmalbec 1, Lenne 3, Richardson 3, Mem 7