ilustracija

Jučer odigrane odgođene utakmice 10. i 11. kola u Četvrtoj NL Varaždin - Čakovec

| 1.4.2021. u 10:05h | Objavljeno u Sport

U Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin jučer su odigrane odgođene utakmice 10. i 11. kola. U Gojancu je momčad Plitvice, u susretu 10. kola, ugostila sastav Ivančice,a slavili su gosti rezultatom 4:2. Golove su za ivanečki sastav postigli Dominik Božak, Patrik Varga, Leon Gregur i Darko Jagić, dok su strijelci za Plitvicu bili Jošua Horvat i Antonio Horvatić.

Plitvica je od 67. minute imala igrača manje jer je crveni karton dobio Mihael Melnjak, a gosti su u 45. minuti promašili kazneni udarac.

U Nedeljancu je istoimeni domaćin, u susretu 11. kola, ugostio Mladost iz Svete Marije, a utakmica je okončala bez golova.