Varteks je bio bolji suparnik u Gojancu i zasluženo pobijedio Plitvicu 3:2

Jalžabet pobjedom u Kotoribi zadržao vodstvo, slavio i Varteks

| 18.10.2015. u 19:07h | Objavljeno u Sport

Pobjedom nad Graničarom u Kotoribi rezultatom 1:0 golom Petra Friščića u 38. minuti nadmetanja nogometaši Jalžabeta zadržali su i nakon 9.kola prvo mjesto u Međužupanijskoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin.

U županijskim derbijima u Gojancu slavio je Varteks koji je rezultatom 3:2 (3:1) bio bolji od domaće Plitvice, dok je u Novom Marofu istoimeni domaćin pobijedio Zadrugar 1:0 (1:0), golom Nedima Haliovića iz kaznenog udarca u šestoj minuti nadmetanja.

Zelengaj je na svom terenu izgubio od Slobode (S) 4:1.