Kadetkinja STK Varaždin Ivona Štriga

Ivona Štriga zlatna na 10. Kupu grada Bjelovara

| 25.9.2018. u 15:13h | Objavljeno u Sport

Devetero članova STK Varaždin nastupili su proteklog vikenda u Bjelovaru na 10. Kupu grada Bjelovara. Kadetkinja Ivona Štriga osvojila je zlato, pobijedivši u polufinalu Brunu Borovec iz STK Starr rezultatom 3-1,a u finalu Hanu Lončarević iz STK Tis rezultatom 3-1.

Jelena Vukelić i Lucija Sitar zaustavljene su u četvrtfinalu iste kategorije. Kod kadeta Viktor Kukolja i Simon Dvorski ispali su među 16 najboljih.

Drugog dana turnira igrali su mlađi kadeti i juniorke. Nakon što su sigurno prošle grupu juniorke Tena Kovaček, Janja Matijašec i Ivona Štriga zaustavljene su među 16 najboljih.

Mlađi kadet Vito Milak došao je do četvrtfinala, dok je Simon Dvorski ispao u polufinalu i time zauzeo 3.mjesto.