Ivona Štriga je na turniru izgubila samo jedan set

Ivona Štriga iz Ljubešćice osvojila stolnoteniski turnir u Zadru

| 6.9.2016. u 11:19h | Objavljeno u Sport

U Zadru je odigran Memorijalni stolnotenisk turnir Barba Amižić na kojem je nastupalo preko 250 najboljih igrača i igračica u državi u  8 kategorija. Nastupale su i dvije članice STK „Ljubešćica“.

U kategoriji mlađih kadetkinja Ivona Štriga osvojila je vrlo uvjerljivo prvo mjesto, pritom izgubivši samo jedan set. U finalu je uvjerljivo s 3:0 pobjedila Hanu Lončarević članicu Mladosti iz Zagreba.

Ivona Štriga i Janja Matijašec nastupile su i u kategoriji kadetkinja , a obje su izgubile u četvrtfinalu, korak do postolja. Ivona je zaustavljena od pobjednice Hane Arapović iz zagrebačkog Dr. Časla, a Janja od Zare Ilić iz Samobora.

U Zadru nije nastupio najbolji igrač kluba Leon Šantek koji je prošli tjedan bio u stolnoteniskom kampu u Luxemburgu, s kojeg se vratio prijevremeno zbog ozljede i bit će duže vrijeme odsutan s turnira.