Ivanečkom klubu devet medalja u Vukovaru

| 16.5.2016. u 17:26h | Objavljeno u Sport

Članovi Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom karate turniru Kup Vukovara i osvojili šest zlatnih i tri brončane medalje.

Zlatne medalje u borbama osvojili su: Erik Đula u kategoriji mlađih učenika do 26 kilograma, Noa Šešet u kategoriji mlađih učenika do 30 kilograma, Dino Kovač u kategoriji učenika do 34 kilograma, Lana Pavlaković u kategoriji učenica do 40 kilograma, Petra Brlečić u kategoriji juniorki iznad 59 kilograma, Melanija Hrgarek u kategoriji juniorki do 59 kilograma.

Brončane medalje u borbama osvojili su Ela Colarić u kategoriji mlađih učenica do 36 kilograma, Iva Pofuk u kategoriji učenica do 44 kilograma i Melani Magdić u kategoriji učenica iznad 44 kilograma. Nastupili su još i Dorian Šincek, Ema Šešet i Jakov Brežnjak i Karla Bahun.