Ivanečki karatisti uspješni na Kupu Vukovara

| 13.6.2017. u 10:56h | Objavljeno u Sport

Članovi Karate kluba Ivanec nastupili su na međunarodnom karate turniru Kup Vukovara, koji je okupio 375 natjecatelja iz 32 kluba iz 4 države. U katama zlatnu medalju osvojio je David Slavinec.

U borbama zlatne medalje osvojiili su Dino Kovač u kategoriji mlađi kadeti -36 kg i Magdić Melani u kategoriji mlađe kadetkinje +55 kg. Srebrne medalje osvojili su Viktor Kovaček u kategoriji mlađh učenika -26 kg, Ela Colarić u kategoriji učenice borbe -40 kg i Erik Đula u kategoriji mlađi učenici -30 kg.

Brončane medalje osvojili su Iva Pofuk u kategoriji mlađe kadetkinje -55 kg i Ramljak Mateo u kategoriji mlađih kadeta -50 kg. Nastupili su još i Pavlo Kovaček,  Ema Šešet i Noa Šešet. Ovaj je turnir bio posljednji nastup ivanečkih karatista prije ljetne stanke.