Ivančici bod u Prelogu, Dubravka Z. izgubila u Palovcu,danas Zelengaj dočekuje Nedeljanec

| 27.10.2019. u 12:20h | Objavljeno u Sport

U julerašnjim utakmicama 10. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Ivančica je osvojila bod odigravši u Prelogu protiv Mladost Kometa 1:1. Na susretu, na kojem je pokazano sedam žutih i dva crvena kartona, po jedan svakoj momčadi, gol za Ivančicu, i to izjednačujući, postigao je Dominik Božak u 43. minuti nadmetanja.

Dubravka Zagorac izgubila je u Palovcu od Dinama 5:2, poluvrijjeme 2:2. Od 34. minute gosti nisu imali trenera na klupi, jer je Dejan Car isključen zog malovažavanje suca utakmice. Strijelci za Dubravku Zagorac bili su Borna Belaj i Dean Pofuk.

Danas od 14 sati Zelengaj će na svom terenu u Kućanu Donjem ugostiti Nedeljanec, Bednja će u Beletincu dočekati Slogu, dok će Jalžabet biti gost Međimurca. Igrat će i Mladost(SM) - Dinamo(D).