Napadač Ivančice Dominik Božak danas je bio strijelac oba gola za Ivančicu na susretu u Macincu Foto: Dražen Novosel

Ivančici bod u Macincu, porazi Zelengaja i Plitvice (G)

| 22.8.2020. u 19:59h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 2. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec Varaždin Ivančica je osvojila bod odigravši u Macincu s tamošnjim Centrometalom 2:2, a oba gola za goste postigao je Dominik Božak, u 43. i 72. minuti susreta. Zelengaj je na svom terenu u Kućanu Donjem izgubio od Dinama iz Domašinca 6:2, a golove za domaći sastav postigli su Ernest Horvat u 14. i Leon Šaško u 75. minuti.

Plitvica iz Gojanca je izgubila u Prelogu od Mladost Kometa 3:0, koji je dva gola postigao u posljednja dva minuta susreta, a od 75. minute zbog pokazanog crvenog kartona imali su igrača manje na terenu.