Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Ivančica "utrpala" devet golova Podravcu Kitru, Polet (T) slavio kod Mladosti (M)

| 23.3.2019. u 17:25h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 15. kola Prve ŽNL palo je čak 12 golova, ali devet od tih golova je palo na samo jednoj utakmici gdje je Ivančica na domaćem terenu slavila sa čak 9:0 protiv zadnje ekipe prvenstva. Renato Vrbanić i Dominik Božak su bili dvostruki strijelci za Ivančicu, dok su po jedan gol zabili Dario Ribić, Mihael Jerebič, Darko Jagić, Viktor Eršegović i Tomislav Jagić.

Mlafost (M) je izgubila protiv Poleta (T) s 2:1. Mladost (M) je povela golom Dalibora Soline u 67. minuti susreta, Dino Ratković je izjednačio u 70. minuti, dok je pobjedu Poletu (T) donio Denis Bartolec golom u 90. minuti iz kaznenog udarca.