Dubravka-Zagorac s 2:1 svladala Podravac Kitro Foto: Foto agencija Sjever

| 27.8.2017. u 19:36h | Objavljeno u Sport

Ivančica je današnjom pobjedom od 2:1 kod kuće protiv Drave (SĐ) jedina ekipa koja je krenula u Prvu ŽNL s dvije pobjede u dva kola. Ivančica je gubila 1:0 nakon 26. minute i pogotka Mihaela Jerebiča iz kaznenog udarca, ali su izjednačili u 69. minuti golom Marka Loparića također iz kaznenog udarca, dok je isti igrač zabio i pobjednički gol u 87. minuti susreta.

Prava golijada dogodila se u Cestici gdje je domaćin Polet (C) zaostajao u susretu protiv Budućnosti u dva navrata (1:0 i 3:2), ali je na kraju preokrenuo susret u svoju korist i pobijedio s nevjerojatnih 6:5.

U ostalim susretima, Dubravka-Zagorac je svladala Podravca Kitro 2:1, Obreš je na gostovanju kod Mladosti (M) bio bolji 2:0, Mladost (Š) je također ostvarila gostujuću pobjedu 1:0 protiv Poleta (T), Lepoglava i drugi susret zaredom ne zna za pobjedu izgubivši na domaćem terenu protiv Plitvice (S) 3:2, dok je Zadrugar s uvjerljivih 5:1 svladao Rudara 47.