Istok Rodeš Foto: HSS

Istok Rodeš bez druge vožnje u drugoj slalomskoj utrci u Chamonixu

| 31.1.2021. u 10:55h | Objavljeno u Sport

Danas je u 9 i 30 sati održana prva vožnja druge slalomske utrke u Chamonixu. Nakon što jučer varaždinski skijaš Istok Rodeš nije uspio izboriti drugu vožnju na prvoj utrci, danas također nije uspio u tom naumu, osvojivši tek 34. mjesto prve vožnje.

Iako je bio puno bliže plasmanu danas, zaostatak od 2.02 sekunde (52.35) za vodećim Norvežaninom Henrikom Kristoffersenom (50.33) ipak je bio prevelik zaostatak, a da je bio 20 stotinki brži, imao bi barem 30. mjesto koje je zauzeo Švicarac Sandro Simonet (52.16).

Od ostalih hrvatskih predstavnika, samo je Filip Zubčić ostvario plasman u drugoj vožnji u kojoj će krenuti s 20. mjesta, dok je Samuel Kolega ostvario 40. mjesto, a Matija Vidović nije uspio završiti prvu vožnju.

Druga vožnja je na rasporedu u 12 sati i 30 minuta.