Industrijski podovi Ropox& Oštrek gradnja pobjednici novomarofskog turnira

Završen je 30. malonogometni turnir Ožujsko kup Novi Marof 2017 kojeg je organizirao NK Novi Marof pod generalnim sponzorstvom Zagrebačke pivovare. Pobjednik turnira je varaždinska ekipa Industrijski podovi  Ropox& Oštrek gradnja, koja je u finalu pobijedila ekipu CB Štacija&CB Lea ( bivši Big Beng) s rezultatom 3:1.

Pobjednici su potpuno zasluženo odnijeli titulu najboljeg. Utakmica je zaslužila sve epitete finala, jer je bila odlična s puno dobrih akcija i neizvjesnosti do pred sam kraj utakmice. Mrežu CB Štacije&CB Lee je načeo Matija Kolarić tek u 17. minuti do kada se igrala tvrda utakmica s puno taktiziranja i opreza.

Za 2:0 pogodak je na samom početku drugog poluvremena u 22.minuti postigao Stjepan Oštrek. Nadu ekipi CB Štaciji&CB Lei dao je Domagoj Levanić golom u 27. minuti utakmice. Kako bi uspjeli poravnati rezultat ekipa CB Štacija i Lea uvela je  igrača umjesto vratara, ali im to nije uspjelo.

Naprotiv , u 38. minuti Matija Kolarić postiže svoj drugi pogodak za veliko slavlje Ropox&Oštrek gradnje što je bio i konačni rezultat. Za pobjedničku ekipu su igrali: Marko Galoši, Matija Kolarić, Josip Šestak, Stjepan Oštrek, Petar Rog, Petar Horvat, Karlo Marić,Luka Modrić, Lovro Cvek, Dejan Slunjski i Jurica Valentić, a vodtelj ekipe je bio Roman Modrić.

U utakmici za treće mjesto potpuno indisponirani i nekompletni igrači ekipe Caffe Elf & Arena, najozbiljnijeg kandidata za osvajanje turnira,  doživjeli su potpuni debakl izgubivši čak sa 7:0 i tako završili na 4.mjestu, a Art metali Junajted su osvojili 3. mjesto.

U revijalnim utakmicama Legende Varteksa su pobijedile MNK Grebengrad '92  s 5:1, a Stari Lavovi Zagreb pobijedili su  veterane NK Novi Marof s također s 5:1. U utakmici za prvo mjesto  Legende Varteksa su pobijedile Stare Lavove s 2:0.

Za najboljeg igrača turnira proglašen je Dejan Slunjski iz pobjedničke ekipe, a Stjepan Oštrek iz pobjedničke ekipe s šest postignutih pogodaka najbolji je strijelac turnira. Najbolji vratar turnira je David Sabolek iz CB Štacija& CB Lea.

Pehare i novčane nagrade najboljim ekipama su uručili Ivan Tuk zamjenik gradonačelnika Novoga Marofa i Zvonimir Puškadija predsjednik Gradskog vijeća Novoga marofa,  te vodstvo NK Novi Marof  i predstavnik Zagrebačke pivovare. Gledateljima je podijeljeno dvadesetak nagrada.