Igrač Varaždina na posudbi u Kopru Ivan Novoselec pobjednik slovenskog Kupa Foto: Ivan Novoselec imao je na tribinama stadiona u Celju i podršku svojih Srakara

Igrač Varaždina na posudbi u Kopru Ivan Novoselec pobjednik slovenskog Kupa

| 12.5.2022. u 09:25h | Objavljeno u Sport

Igrač Varaždina na posudbi u slovenskom prvoligašu Kopru Ivan Novoselec sinoć je sa svojom momčadi postao pobjednik slovenskog Kupa.

U finalnoj utakmici, odigranoj sinoć u Celju, momčad Kopra, koja je vodeća i u nacionalnom prvenstvu, srušila je u drugom poluvremenu otpor momčadi Brava iz Ljubljane i pobijedila ga golovima Lamina Colleya i Andreja Kotnika rezultatom 3:1.

Ivan Novoselec odigrao je svih 90 minuta sinoćnjeg finalnog susreta. Momčad Kopra nakon slavlja u Kupu ima velike izglede za osvajanje prvenstva, odnosno za duplu krunu ove sezone.