FOTO Iako su vodile na poluvremenu rukometašice Koke izgubile su u završnici od Umaga

Martin Novosel | 13.2.2021. u 18:25h | Objavljeno u Sport

U susretu 14. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene koji je danas odigran u varaždinskoj Areni ekipa Koke izgubila je od Umaga rezultatom 24:23, poluvrijeme 14:11 za varaždinsku ekipu. Varaždinke su odlično odigrale obranu u prvom dijelu i gošćama dozvolile samo postizanje samo 11 golova.

Iako je ekipa Umaga u 38. minuti ostala bez Tine Barišić, koja je dobila izravan crveni karton, a bila je najefikasnija kod gostujućeg sastava sa 7 golova, igračice Umaga nisu se predavale i u 50. minuti su izjednačile rezultat na 19:19, a u 55. minuti su i povele 22:21 da bi na kraju slavile s 24:23.

Kod Koke 7 je golova postigla Tea Jalušić, a pet Ines Domjan, dok je Gabrijela Bešen imala 13 obrana. Kod Umaga po 6 su golova postigle Nataša Miočinović i Ana Jajčević.