Iako su mogli i do pobjede, Koka osvojila vrijedan bod na gostovanju kod Zameta Foto: Martin Novosel

Iako su mogli i do pobjede, Koka osvojila vrijedan bod na gostovanju kod Zameta

vv | 18.2.2024. u 16:21h | Objavljeno u Sport

Koka je danas gostovala kod Zameta i bila je nadomak pobjedi u sklopu 16. kola Prve HRL za žene, ali će se na kraju morati zadovoljiti bodom, utakmica je završila rezultatom 23:23.

Koka će imati za čime žaliti nakon danas odigranih 60 minuta u Rijeci, s obzirom da je vodila čitav susret. Već u 23 minuti je imala značajnu prednost od 10:5. Na startu drugog poluvremena, Zamet je preokrenuo utakmicu u vodstvo 13:12, ali Koka se ubrzo vratila u vodeću poziciju i u 57. minuti imala 22:19 prednost. Na žalost, Zamet je do posljednje minute ipak smanjio na 23:22, a isto tako je zabio gol za izjednačenje u posljednjoj minuti susreta.

Na današnjem susretu su se u redovima Koke istakla dva imena, mlada Una Ivančić koja je zabila osam golova za Koku te Janja Tušek na vratima koja je obranila nevjerojatnih 18 obrana od 40 udaraca prema golu.

Koku u idućem susretu 17. kola Prve HRL za žene čeka gostovanje kod Rudara, još jednog konkurenta za ostanak u ligi.