Hrvatska je zasluženo slavila protiv Estonije Foto: Martin Novosel

| 29.5.2019. u 18:25h | Objavljeno u Sport

U današnjem prvom susretu CEV Europske zlatne odbojkaške lige za muškarce koji je odigran u varaždinskoj Areni reprezentacija Hrvatske pobijedila je reprezentaciju Estonije rezultatom 3:1.

Iako je Hrvatska vrsta bila u prednosti u većem dijelu prvog seta pred kraj tog dijela igre Estonija je iskoristila pad u igri domaće reprezentacije i taj dio susreta nakon 28 minuta igre riješila u svoju korist s 26:24.

Drugi set pripao je hrvatskoj reprezentaciji s 25:20, u trećem su setu izabranici Emanuela Zaninija bili uvjerljivi i Estoniji dozvolili osvajanje tek 13 poena dok je četvrti set završio rezultatom 25:21.

Od 19 sati u dvorani na Dravi utakmicu Europske zlatne lige odigrat će ženske odbojkaške reprezentacije Mađarske i Hrvatske.

Nove dvije utakmice hrvatskih odbojkaških reprezentacija na rasporedu su u subotu 1. lipnja od 16.30 sati kada će seniori igrati protiv Španjolske a hrvatske odbojkašice će od 19 sati igrati protiv Austrije.