Hrvatska pobijedila Estoniju s uvjerljivih 3:0, danas se igra posljednji susret protiv Rumunjske

| 24.4.2022. u 10:16h | Objavljeno u Sport

Hrvatska U17 reprezentacija je na kvalifikacijskom turniru za nastup na Europskom prvenestvu i u drugom susretu u svojoj skupini upisala pobjedu. Nakon pobjede protiv Latvije, slavili su i protiv Estonije koju su svladali za svega 64 minuta rezultatom 3:0.

Utakmica je od samog početka do kraja bila uvjerljivo na strani hrvatske reprezentacije te su sva tri seta dobivena s velikom razlikom. Prvi je završio s 25:17, drugi s 25:14, a treći s 25:15 u korist hrvatske reprezentacije.

Marija Dugi iz Kitro Varaždina je zaigrala i u ovom susretu te je upisala još jedan dobar nastup. Upisala je devet poena od čega su četiri bila iz as servisa.

Danas se igra treći i posljednji susret u ovoj fazi natjecanja. U 18 i 30 sati, Hrvatska će u Areni Varaždin dočekati ekipu Rumunjske. Ulaz kao i na svim dosadašnjim susretima je besplatan.