Hrvatska bolja od Njemačke!

Napisao/la: vv -

Hrvatski rukometaši su dvoboju 2. kola I skupine EURA u Beču pobijedili Njemačku s 25-24 (11-14) i time osigurali polufinale.  Vrijednu objedu je donio je gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, a  13 sekundi prije kraja susreta obrana Marina Šege.

-Vratili smo Hrvatsku u sam vrh. Ovo je zajednička pobjeda svih igrača, rekao je Lino Ćervar, naglašavajući da se nije predalo ni kada je bilo najteže.

Kao što i rezultat govori, osobito onaj na poluvremenu, do pobjede se zbog oštre igre došlo teško, i to nakon velikog preokreta kojeg ne bi bilo bez ogromne podrške navijača…