Leon Petrić ovaj put u kategoriji do 61 kilogram nije završio na najvšoj stepenici postolja već je bio trećeplasirani

Hrvači Vindije nastupili na turniru prvog kruga međunarodne kadetske lige

| 30.1.2020. u 17:14h | Objavljeno u Sport

U dvorani Brezovica u Zagrebu održan je prvi krug međunarodne kadetske lige, na kojem se okupilo 63 hrvača iz 14 hrvatskih klubova, među njima i iz varaždinske Vindije, pod vodstvom trenera Andrije Barića. Ivano Liber je u kategoriji do 45 kilograma zauzeo 5. mjesto, Chris Benček je u kategoriji do 48 kilograma bio treći, u kategoriji do 51 kilogram Kajin Žugec zauzeo je treće mjesto, kao i Leon Petrić u kategoriji do 61 kilogram, dok je Ivan Sambolec u kategoriji do 92 kilograma bio peti.

Vindija je ekipno natjecanje okončala na 7. mjestu. Drugi krug međunarodne kadetske lige održat će se na jesen. HK Vindija obavlja upise u školu hrvanja, polaznika starosti od 6 do 14 godina. Zainteresirani se mogu javiti u prostorije kluba u Zagrebačkoj ulici 85, kod Gradskih bazena, radnim danima od 18 do 20 sati.