Hoće li četvrtoligaš iz Turčina imati dovoljno igrača za subotnji susret?

Varaždinske vijesti | 22.4.2021. u 09:54h | Objavljeno u Sport

Posljednji prvenstveni susret protiv sastava Ivančice momčad Dubravke Zagorac počela je s 11 igrača, bez igrača na klupi za pričuve, a u drugom poluvremenu dogodila se ozljeda jednog od igrača domaćina, tako da je momčad iz Turčina veći dio drugog dijela odigrala s 10 igrača. Dubravka Zagorac na kraju je izgubila od Ivančice rezultatom 2:0, pri čemu su oba pogotka primili u nastavku utakmice.

Kako saznajemo iz pouzdanih izvora igrači Dubravke Zagorac nezadovoljni odnosom klupske uprave prema njima, posljednja tri tjedna ne treniraju redovito, a neki od njih ne stavljaju se na raspolaganje treneru Radi Mlakara za odigravanje prvenstvenih utakmica. Navodno je i upitno hoće li momčad iz Turčina imati dovoljno igrača za subotnji prvenstveni susret 17. kola, u kojem će gost biti čakovečka Sloga.