Hat-trick Pompera za pobjedu Podravine, osmi poraz Varaždina

Nogometaši Podravine su po teškom terenu zasluženio došli do pobjede nad Vukovarom 1991 Nogometaši Podravine su po teškom terenu zasluženio došli do pobjede nad Vukovarom 1991

U sklopu 10. kola Treće HNL Istok momčad Podravine je danas, na svom stadionu, pred oko 150 gledatlja, došla do druge pobjede u ovom prvenstvu, svladavši momčad Vukovara 1991 rezultatom 4:3, poluvrijeme 3:1.

Tri je gola za Podravinu postigao Nikola Pomper, u 24., 27. i 78. minuti nadmetanja, a jedan je gol pridodao Nikola Valjak u 17. minuti susreta. Dva je gola za goste u završnici susreta postigao Vedran Malecki u 81. i 87. minuti, a jedan je gol postigao Ivan Plum u 23. minuti.

Varaždin je pretrpio osmi uzastopni poraz, izgubivši u Pleternici od domaće Slavije 3:0, poluvrijeme 1:0. Dva je gola postigao Tomislav Žuljević (21. i 51.), a jedan je pridodao Josip Jakovljević (70.).

U sljedećem, 11. kolu, na rasporedu je županijski derbi na stadionu Varteksa, između momčadi Varaždina i Podravine.