GRK Varaždin 1930 i Vidovec plasirali se u 2. kolo Kupa Regije Sjever

| 9.11.2023. u 09:18h | Objavljeno u Sport

Jučer su odigrane utakmice 1. kola rukometnog Kupa Regije Sjever, a pobjede i plasman u 2. kolo ostvarili su Vidovec i GRK Varaždin 1930.

Momčad Vidovca pobijedila je u  Daruvaru istoimenog domaćina rezultatom 41:29, poluvrijeme 25:11. Najefikasniji na susretu bio je igrač vidovečke momčadi Luka Hlevnjak s 9 golova,dok je kod domaćina Luka Konjević postigao 6 golova. U vidovečkom sastavu po pet su golova postigli Matija Simon, Domagoj Jurisak i Luka Pasariček.

Momčad GRK Varaždina 1930 gostovala je sinoć u Novom Marofu gdje je svladala domaći Marof  rezultatom 38:20, poluvrijeme 22:10. Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Matej Tači s 12 golova, dok je kod Novomarofčana 11 golova postigao Patrik Ipša.

U pobjedničkom sastavu Petar Vojnović bio je strijelac 6 golova,dok su po 4 gola postigli Martin Marčec, Tin Šestak i Tin Vrbanec. Kod domaćina šest se igrača upisalo među strijelce, a 4 je gola postigao Matija Jarža, a 2 je pridodao Mihael Bjelić.