Dejana Milosavljević (s loptom) zabila sedam golova protiv Podravke Foto: Krešimir Đurić

| 2.12.2017. u 18:04h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke očekivano su izgubile susret protiv najjače ekipe prvenstva Podravke Vegete 22:26 (11:12 na poluvremenu) na domaćem terenu u dvorani na Dravi.

Dobro se držala Koka u prvom poluvremenu i unatoč velikom broju tehničkih grešaka (13 u cijelom susretu) vodile su do 27. minute 11:10, ali nakon toga Podravka preuzima vodstvo i ne pušta ga do kraja susreta.

Najbolja strijelkinja u redovima Koke je bila Dejana Milosavljević sa sedam golova, Lana Bartolić je zabila četiri gola, a po tri gola su zabile Suzana Furjan, Josipa Tomić i Silvija Masnić, dok je bivša igračica Koke, Ludbrežanka Ivana Dežić, bila najbolja u redovima Podravke s 10 postignutih golova.

Sjajna na vratima Koke je bila golmanica Janja Tušek koja je sakupila ukupno 15 obrana, devet u prvom poluvremenu.