Golovima Brodića i Teklića Varaždin pobijedio Šibenik 2:0 za trenutačno 4. mjesto na tablici Foto: Krešimir Đurić

| 4.3.2023. u 17:49h | Objavljeno u Sport

Kraj utakmice u Varaždinu, slavlje domaćina 2:0, golovima Brodića i Teklića ta trenutačno 4. mjesto na tablici.

Korner za Šibenik s desne strane.

igrat će se još 4 minute sudačke nadoknade vremena.

U 85. minuti izmjena kod Varaždina, umjesto puclina na terenu je Postonjski, čiji je ulazak popraćen pljeskom.

U 83. minuti dvije izmjene kod Šibenika na terenu su Soldo i Kreković, a izašli su Radonjić i Čanađija.

Utakmicu prati 1506 gledatelja,

U 79. minuti umjesto Šege i Drožđeka u igri su Herrera i Banovec.

U 77. minuti Jelenić je ispred gol linije izbio u polje loptu koju je uputio Arai.

U 75. minuti Špeljak je nakon prolaza po lijevoj strani zašao pred Zeleniku i pogodio gredu gola Varaždina.

U 65. minuti dvije izmjene kod Varaždina, umjesto Urate i Pilja, na terenu su Pellumbi i Elezi.

U 63. minuti opomenut je Arai, zbog prekršaja nad Puclinom.

U 62. minuti brza kontra Varaždina Drožđek za Teklića, ovaj za Brodića koji sa 16 metara loptu šalje zamalo pored gola.

U 60. minuti dvije izmjene kod Šibenika, u igri su Mina i Špeljak.

U 58. minuti opomenut je Josip Knežević.

U 57. minuti Dolček je pucao s desne strane. Zelenika obranio i odbio u polje.

GOOOL Teklić za 2:0 na dodavanje Drožđeka. Akcija Varaždina išla je po lijevoj strani, drožđek je odigrao pred kazneni prostor za teklića, koji je s 15 metara snažnim udarcem pogodio rašlje gola Šibenika.

Počelo je drugo poluvrijeme, bez promjena u sastavima.

Kraj prvog dijela, Varaždin ima vodstvo 1:0. Varaždin je u prvom dijelu imao 60 posto loptu u svom posjedu, uputio je 5 udaraca, od kojih su tri bila u okvir gola, dok je Šibenik imao jedan udarac i taj je bio u okvir gola.

GOOOOL Varaždin je u završnici prvog dijela golom Brodića poveo protiv Šibenika 1:0. Akciju je po lijevoj strani počeo Drožđek, odigrao za Teklića, koji je ubacio u kazneni prostor za šegu. njegov udarac vratar Rogić je obranio, a odbijenu loptu u petercu Brodić je poslao u mrežu.

Dvije minute sudačke nadoknade.

U 43. minuti korner za Šibenik s lijeve strane.

U 41. minuti opomenut je Radonjić zbog prekršaja nad Piljem na sredini terena.

U 39. minuti ubačaj Teklića s desne strane na glavu Brodića pred gol Šibenika, ali lopta završava točno u rukama Rogića.

U 35. miunuti opomenut je Šego zbog gaženja Kvesića.

u 33. minuti napad Šibenika, proigravanje lopte u prazan prostor, lopta završila u rukama Zelenike.

u 26. minuti kraći prekid jer se pomoć ukazuje Radonjiću, koji je bio u skoku s ba na sredini terena.

u 25. minuti Puclin s oko 25 metara loptu šalje pored gola.

U 23. minuti opomenut je trener Šibenika Damir Čanadi, zbog prigovora.

U 14. minuti Teklić je pred svojim golom prepustio loptu iza svojih leđa suigraču, ali je lopta došla do igrača Šibenika, a onda je stigla za Dolčeka koji je sa 6 metara pucao, ali je Zelenika loptu skrenuo u korner.

U 10. minuti korner za Šibenik, opet s lijeve strane. Prekršaj Perića u kaznenom prostoru Varaždina.

U 7. minuti korneer za Šibenik s lijeve strane, nema opasnosti za Zeleniku.

U 5. minuti korneer za Varaždin s desne strane, ubačaj Teklića išao je na drugu stativu, ali previsoko za šegu.

u 4. minuti napad Varaždina s desne strane, povratna lopta za Drožđeka, koji je blokiran, a u nastavku akcije puca Pilj, ali netočno.

Šibenik je u narančastim dresovima susret počeo u sastavu: Rogić, Kvesić, Matić, Perić, Radonjić, Dolček, Knežević, Arai, Đira, Čanađija i Kvržić.

Varaždin je utakmicu počeo u plavim dresovima u sastavu: Zelenika, Stanić, Puclin, Brodić, Drožđek, Teklić, Šego, Ba, Pilj, Urata i Jelenić. Na klupi su Silić, Pellumbi, Postonjski, Vuk, Banovec, Mitrovski, Elezi, Stolnik, Domjanić, Herrera, Belcar i Pereira.

Sudac je Goran Pečarić iz zagreba, a pomoćnici su mu Dejan Vuković iz Zagreba i Dominik Benković iz Zaprešića. VAR sudac je Igor Pajač iz Sv Ivana Zeline,a  njegov asistent Anto Marić iz Zagreba.

Na Gradskom stadionu u Varaždinu po sunčanom vremenu i ugodnih 13 stupnjeva u 16 sati i 1 minutu počeo je susret 24. kola SuperSport HNL između Varaždina i Šibenika.