Golom Soksera u 89. minuti igrači Varteksa podarili pobjedu klubu za njegov 5. rođendan

| 29.5.2016. u 19:44h | Objavljeno u Sport

Pobjedničkim golom Ivana Soksera u 89. minuti susreta Varteks je proslavu 5. godina postojanja kluba, pred oko 300 gledatelja na stadionu Varteksa, obilježio pobjedom nad Međimurcem rezultatom 3:2, poluvrijeme 1:1.  Osim Soksera dva gola za domaćina, koji su imali u drugom dijelu zaostatak od 2:1,  postigao je Matija Kuhar u 24. i 77. minuti nadmetanja, a u 76. minuti Mateo Požgaj pogodio je vlastitu mrežu za vodstvo Međimurca.

U preostalim današnjim utakmicama 28. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin Zadrugar je, pokazalo se, prebolio ispadanje iz polufinala županijskog Kupa i danas na svom terenu u Hratovskom s 1:0 pobijedio Graničar iz Kotoribe, a jedini gol vrijedan tri boda postigao je Dario Struški u 11 minuti nadmetanja.

Novi Marof je izgubio u Cirkovljanu od momčadi Naprijed 2:0.