Golom primljenim 4 sekunde prije kraja Dabrovi izgubili kod Dubrave,iako su vodili većim dijelom susreta

| 10.12.2022. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U utakmici 13. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige večera je GRK Varaždin 1930 izgubio u Zagrebu od Dubrave 32:31, golom primljenim četiri sekunde prije kraja susreta, a strijelac je bio Stjepan Malbašić s desnog krila.

Dabrovi su vodili većim dijelom susreta,na poluvremenu je bilo 19:17 za varaždinsku momčad, koja je u dva navrata u drugom poluvremenu imala i po 5 golova razlike (24:19 i 25:20). Dubrava je izjednačila rezultat 34 sekunde prije kraja,a do pobjede su došli golom četiri sekunde prije kraja nadmetanja.

Bio je to osmi poraz varaždinske momčadi ovog prvenstva, a najefikasniji je bio Petar Sklepić s 8 golova, dok su po 5 golova postigli Jura Egon Juranić i Fran Tomašić, a kod Dubrave Maksimilijan Molc postigao je 10 golova.