Bojan Vručina bio je četverostruki strijelac susreta u Hrastovskom Foto: Martin Novosel

FOTO Zadrugar sedmicom riješio Klenovnik, Razvitak svladao Novu Ves

| 4.4.2021. u 18:38h | Objavljeno u Sport

Zadrugar juriša prema naslovu Druge ŽNL, a u današnjem 14. kolu prvenstva su uvjerljivo na domaćem terenu sa 7:1 svladali momčad Klenovnika. Bojan Vručina je bio čak četverostruki strijelac susreta, a zabio je golove u 15., 49., 57. i 90. minuti susreta s time da je svoj prvi i zadnji gol zabio iz kaznenog udarca. Preostala tri gola za domaćina zabili su Nikola Pačko u 35., Karlo Štimac u 69. i Luka Gerić u 81. minuti susreta, dok je jedini gol za goste zabio Alen Posavec u 78. minuti susreta.

U preostala tri susreta dana, Razvitak je na domaćem terenu svladao Novu Ves s 3:1, dok je Podravac Kitro na domaćem terenu izgubio od Novakovca s 1:0, a Polet (M) je od Mladosti (Š) bio bolji na domaćem terenu s 2:0.