Zadrugar - Rudar 47 Foto: Martin Novosel

FOTO Zadrugar s tri gola u oba poluvremena do visokog slavlja protiv Rudara 47

| 18.10.2020. u 19:18h | Objavljeno u Sport

Zadrugar je u današnjem susretu 10. kola Druge ŽNL došao do nove uvjerljive pobjede, na domaćem terenu su svladali Rudara 47 sa 6:0 čime su se opet vratili na prvo mjesto nakon što je Orač jučer pobjedom na jedan dan skočio na prvo mjesto. Bojan Vručina je osim osvajanja naslova sa Zadrugarom također naumio osvojiti titulu najboljeg strijelca lige, što je pokazao s današnja četiri gola u 25. (KU), 40., 61. i 88. minuti, dok su preostala dva gola zabili Patrik Mraz u 32. i Karlo Kolak u 90. minuti susreta. S današnja četiri gola, Vručina je zabio već 11 golova u samo pet odigranih utakmica, a Zadrugar ima čak dva dvoznamenkasta strijelca uz Karla Štimca koji je do sada zabio 12 golova.

Šemovečka Mladost je slavila na gostovanju kod Novakovca i zabila pet golova u 5:0 pobjedi, Dinamo 01 je slavio u derbiju ludbreškog kraja protiv Radničkog iz Hrženice s 3:2 na njihovom terenu, Nova Ves je slavila na domaćem terenu protiv Klenovnika s 3:1, minimalne 1:0 pobjede su ostvarile Mladost (VT) na gostovanju kod Poleta (M) i Podravac Kitro kod kuće protiv Lepoglave, dok se jedini remi kola, bez golova 0:0, odigrao u Čičkovini između domaćeg Razvitka i Mladosti (S).