FOTO Vindi bila nadomak pobjedi protiv Zadra, na kraju poraz u produžetku Foto: Martin Novosel

FOTO Vindi bila nadomak pobjedi protiv Zadra, na kraju poraz u produžetku

VV | 26.3.2023. u 20:01h | Objavljeno u Sport

Pet minuta prije kraja 4. kola Lige za prvaka, Vindi je imala prednost od sedam koševa protiv Zadra 67:60 i činilo se da će na kraju uzeti prvu pobjedu kvalifikacija za Premijer ligu, ali nakon toga je stala igra varaždinske ekipe i regularni dio utakmice je završio s izjednačenih 69:69, a Vindi je imala i posljednji napad za pobjedu koji nisu uspjeli dobro iskoristiti.

Zadar je u produžecima bio bolji poveo sa 78:73 dvije minute prije kraja, a u posljednje dvije minute, Vindi je uspjela samo smanjiti to na 78:75 što je bio i konačni rezultat utakmice čime je varaždinska ekipa nakon četiri kola i dalje jedina bez upisane pobjede.

U idućem 5. kolu, Vindi će biti domaćin Podravcu.