FOTO, VIDEO Seniorke Kitro Varaždina su se konačno "osladile" prvom pobjedom

Seniorke Kitro Varaždina su svladale Don Bosca s 3:2 Seniorke Kitro Varaždina su svladale Don Bosca s 3:2 Foto: Martin Novosel

Nakon četiri kola u Prvoj hrvatskoj odbojkaškoj ligi, seniorke Kitro Varaždina konačno su osjetili slast prve pobjede. Na domaćem terenu su svladale ekipu Don Bosca s 3:2.

Varaždinski sastav je prema do sada pokazanom mogao i do četiri pobjede u prva četiri susreta, ali na žalost, prethodna tri susreta su išla usko na stranu suparničkih ekipa. Taj scenarij se mogao i danas dogoditi, ali nisu dozvolile to igračice Kitro Varaždina.

Prvi set izgubile su s 25:22, u drugom su bile puno bolje i uzele set s laganih 25:19, u trećem su lagano izgubile set s 25:17, u četvrtom su spašvale glavu od poraza i slavile s uskih 26:24, a isto su uspjele u petom setu kojeg su osvojile s 16:14.

U idućem petom kolu, seniorke Kitro Varaždina putuju na gostovanju Karlovac odigrati suret protiv istoimenog domaćina.