Varteks je na teškom gostovanju u Nedelišću osvojo bod Varteks je na teškom gostovanju u Nedelišću osvojo bod Foto: Dražen Novosel

U sklopu 17. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin momčad Varteksa je danas u Nedelišću s istoimenim domaćinom odigrala bez golova 0:0, dok je Jalžabet izgubio u Svetom Matinu na Muri od domaćeg Poleta rezultatom 3:1, što je bio i rezultat nakon prvih 45 minuta. Jedini gol za goste postigao je Dario Sakač.

U lokalnom i županijskom derbiju u Ludbregu domaća Podravina pobijedila je Zadrugar 1:0, golom Siniše Fajta iz kaznenog udarca u 69. minuti nadmetanja. Zelengaj je izgubio u Murskom Središću od domaćeg Rudara 2:1, a jedini gol postigao je Mario Žitnjak u 39. minuti, koji je u 65. minuti pogodio i vlastitu mrežu za slavlje Rudara 2:1.

Sutra od 10 sati Nedeljanec će igrati u Čakovcu sa Slogom, a od 15 sati Novi Marof će biti domaćin Slobodi, Plitvica će u Gojancu dočekati Pušćine, a Međimurec je domaćin Mladost Kometu.