Ivan Novoselec načeo je mrežu Poleta u 10. minuti udarcem glavom u lijevu stranu gola gostiju Foto: Dražen Novosel

| 15.9.2018. u 19:00h | Objavljeno u Sport

Golovima Ivana Novoseleca u 10. i 83. minuti, Tihomira Šoštarića u 73. i Luke Modrića u 76. danas je momčad Varteksa pobijedila u Sračincu u derbi susretu 5. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin sastav Poleta iz Svetog Martina na Muri rezultatom 4:0, poluvrijeme 1:0.

Bednja je na svom terenu u Beletincu bila bolja od Međimurca 2:1,golovima Jakova Klopotana u 54. i Valerija Puškadije u 70. minuti nadmetanja, dok je Dubravka Zagorac izgubila u Prelogu od Mladost Kometa 2:0,