FOTO Varteks pobijedio Dinamo, Podravina od Radnika pretrpjela četvrti poraz ove sezone Foto: Dražen Novosel

| 17.9.2022. u 18:25h | Objavljeno u Sport

U Trećoj nogometnoj ligi Skupina Sjever danas su odigrane utakmice 5. kola, a županijski su predstavnici bili polovičnog uspjeha.

Varteks je na stadionu Sloboda po kišovitom vremenu i terenu teškom za igru pobijedio Dinamo iz Domašinca 2:0, golovima Tihomira Šoštarića u 16. i Roka Horačeka u 52. minuti susreta. Treća je to pobjeda Varteksa u ovom prvenstvu.

Momčad Podravine je na svom stadionu u Ludbregu, također po terenu teškom za igru, izgubila od Radnika iz Križevaca rezultatom 1:0. Strijelac jedinog gola na susretu bio je Sandi Kovač u 85. minuti nadmetanja. Bio je to četvrti poraz Podravine u ovom prvenstvu.