FOTO Varteks i Bednja riješili utakmice s 10 golova u mrežama Trnja i Karlovca Foto: Martin Novosel

FOTO Varteks i Bednja riješili utakmice s 10 golova u mrežama Trnja i Karlovca

vv | 6.9.2023. u 19:29h | Objavljeno u Sport

Sva tri glavna favorita u osmini finala su ostvarili sigurne pa čak i uvjerljive pobjede te izborili nastup u četvrtfinalu Kupa ŽNS-a Varaždin. Bednja i Varteks su pobijedili Karlovec i Trnje sa 10:0, dok je Podravina pobijedila Razvitka sa 4:1.

U slavlju Varteksa kod Trnja u Trnovcu golove su redom zabijali, Matija Kanceljak u 9., Dorian Mikičić u 14. i 39., Saša Stojko u 28., Renato Rumbak u 29., Ivan Dolovski u 41. i 45., Mihael Vlah u 49., Dejan Glavica u 87. i Niko Borovec (AG) u 90. minuti susreta.

Bednja je do pobjeda na domaćem terenu u Beletincu došla golovima Valerija Puškadije u 8. i 67., Richarda Rodriguesa de Paule u 15. i 27., Nika Ivančića u 48., Marina Mašića u 52., Ivana Ptičeka u 66. i 85., Vinka Horvatića u 69. te Saše Hojskog u 79. minuti susreta.

Podravina je nešto teže, ali i dalje sigurno došla do pobjede protiv Razvitka na gostovanju u Jalžabetu. Filip Busija je zabio golove za 1:0 i 2:0 u 11. i 13. minuti susreta, Mario Sačer je povisio na 3:0 u 43. minuti, domaćin je smanjio na 3:1 pogotkom Siniše Fajta u 73. minuti iz kaznenog udarca, dok je konačnih 4:1 postavija Domagoj Banec u 75. minuti utakmice.

Polet (C) - Ivančica 1:2
ŠNK Rudar 47 - Jalžabet 0:5
Sračinec - Zadrugar 1:4
Novi Marof - Radnički 2:1
Nedeljanec - Mladost Margečan 3:0