FOTO Varteks osvojio bod protiv Poleta u derbiju kola, Podravina izgubila u Kotoribi Foto: Dražen Novosel

| 16.9.2023. u 18:25h | Objavljeno u Sport

U derbi susretu 5. kola Treće NL Skupina Sjever, koji je danas poslijepodne odigran na stadionu Sloboda,momčad Varteksa osvojila je bod odigravši 1:1 s Poletom iz Svetog Martina na Muri, vodećim sastavom lige.

Gosti su došli su vodstvo već u 3. minuti susreta, a strijelac je bio Nino Pataftam dok je na 1:1 izjednačio Ivan Dolovski u 73. minuti nadmetanja.

Ludbreška Podravina gostovala je u Kotoribi gdje je izgubila od domaćeg Graničara 3:0, poluvrijeme 1:0. Domaćin je mrežu Podravine pogađao u 27., 53. i 61. minuti, a strijelci su bili Domagoj Dežđek, Dario Nađ i Dean Volar.