FOTO Varteks nije iskoristio jedanaesterac i minimalno je poražen od Podravine

| 25.5.2021. u 19:40h | Objavljeno u Sport

U prvoj utakmici polufinala Kupa županijskog nogometnog saveza danas je na stadionu Sloboda momčad Varteksa izgubila od Podravine 1:0. Gol odluke postigao je Josip Horvatinović u 20. minuti susreta.

Varteks u drugom dijelu nije iskoristio najstrožu kaznu. U 49. minuti vratar Podravine Edi Kovačić obranio je udarac s bijele točke kojeg je izveo Ivan Režić.

Uzvratni će se susret igrati 2. lipnja u Ludbregu, a oba se trenera, Varteksov Želimir Orehovec i trener Podravine Velimir Špikić, slažu da je sve još uvijek otvoreno što se tiče pitanja plasmana u finale Kupa ŽNS-a.

Sutra će se od 17 sati i 30 minuta na igralištu Kod mosta u Beletincu igrati uzvratni polufinalni susret Kupa između Bednje i Nedeljanca. U prvoj utakmici, koja je odigrana 12. ovoga mjeseca u Nedeljanca, Bednja je slavila 2:0, golovima Leona Bosilja i Jakova Klopotana.