FOTO Varaždin ugostio najbolje stolnotenisače Europe: Francuzi osvojili Europski stolnoteniski Kup

VV | 16.5.2021. u 14:26h | Objavljeno u Sport

Francuski AS Pontoise Cergy pobjednik je muškog finala Tamanneftegasova Europskog Eupa koji se od 12. do 15. svibnja igrao u sportskoj dvorani Arena u Varaždinu.

Francuzi su u polufinalu s 3:1 svladali i iza sebe pomalo neočekivano ostavili prve favorite ovoga natjecanja njemački Post Muhlhausen 1951 E.V., a isto su još uvjerljivije napravili igrači austrijskog Waltera Welsa s 3:0 savladavši talijansku Spin Messinu. Tako smo dobili dvojicu finalista – opasne Francuze Pontoise Cergy i nezgodne ali solidne igrače austrijskoga Waltera Welsa.

Medalje i poklon kravate sudionicima finala i osvajačima Europskoga stolnoteniskog Kupa na kraju prvenstva uručili su članica Izvršnog odbora Europske Stolnoteniske Federacije Galia Dvorak i predsjednik organizacijskog odbora natjecanja Ronald Ređep.