FOTO Varaždin u "generalki" pobijedio petoplasiranu momčad slovenskog nacionalnog prvenstva Foto: Krešimir Đurić

| 14.1.2023. u 15:53h | Objavljeno u Sport

U posljednjoj pripremnoj utakmici pred nastavak prvenstva u SuperSport Hrvatskoj nogometnoj ligi momčad Varaždina je danas, na glavnom terenu Gradskog stadiona u Varaždinu, pobijedila petoplasiranu momčad slovenske Prve lige, sastav Domžala, rezultatom 2:1.

Vodeći gol na utakmici postigao je Fran Brodić u 23. minuti, dok je na 2:0 povisio Matija Kolarić u 33. minuti. Na 2:1 smanjio je Slobodan Vuk u 66. minuti.

Varaždin je utakmicu počeo u sastavu: Radošević, Stanić, Puclin, Brodić,Teklić, Šego, Kolarić,Elezi, Pilj, Stolnik, Jelenić. U drugom su poluvremenu još igrali: Bulat, Pellumbi, Vuk, Lusavec, Banovec, Urata, Perić, Škaričić, Domjanić, Herrera i Šaranić.

Varaždin u srijedu u 15 sati očekuje odgođeni susret 17. kola SuperSport HNL protiv momčadi Gorice u Velikoj Gorici, dok će u nedjelju,22. siječnja u 17 sati i 10 minuta, u sklopu 18. kola na svom stadionu ugostiti zagrebačku Lokomotivu.